link do strony Energia
link do strony Gaz
link do strony Teleopiekun
link do strony Nomadyka
link do strony Hendy
link do strony Telenovum
Główne menu witryny Wyszukiwarka Treść strony Mapa strony
Tło strony

Aktualności.

Zmiana cen w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro

Data: 14 czerwca 2017 · Kategoria: Bez kategorii

Novum S.A. informuje, że z dniem 15 czerwca 2017 r. następuje zmiana stawek za korzystanie z usług telekomunikacyjnych w roamingu międzynarodowym na terytorium Unii Europejskiej oraz Islandii, Liechtensteinu i Norwegii..
Więcej

NOVUM wprowadza faktury elektroniczne

Data: 3 kwietnia 2017 · Kategoria: Aktualności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz mając na uwadze usprawnienie współpracy chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość przesyłania faktur drogą elektroniczną. Forma ta pozwala na szybkie przesyłanie faktur, które natychmiast trafią do..
Więcej

Zmiany w regulaminie NovumNet WIMAX

Data: 10 grudnia 2016 · Kategoria: Bez kategorii

Szanowni Państwo, Novum S.A. informuje, że z dniem 10 stycznia 2017 r. wchodzi w życie zmiana: Regulaminu świadczenia Usług NovumNet WiMax. Zmiana Regulaminu wynika z konieczności dostosowania jego treści do..
Więcej

Zmiany w Regulaminie świadczenia usług t-novum hendy

Data: 8 grudnia 2016 · Kategoria: Aktualności

Szanowni Państwo, Novum S.A. informuje, że z dniem 10 stycznia 2017 r. wchodzi w życie zmiana: Regulaminu świadczenia Usług t-novum oraz t-novum hendy, Regulaminu świadczenia Usług t-novum mobile. Zmiana Regulaminów..
Więcej

Zmiana warunków umów o świadczenie usług t-novum hendy

Data: 1 grudnia 2016 · Kategoria: Aktualności

Novum S.A. informuje, iż w związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2120 z dnia 25 listopada 2015 r. ustanawiającego środki dotyczące dostępu do otwartego internetu („Rozporządzenie”), z dniem..
Więcej

Nowe ceny w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro

Data: 15 kwietnia 2016 · Kategoria: Bez kategorii

Uprzejmie informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 25 listopada 2015 r., 30 kwietnia 2016 r. zmienią się ceny w roamingu międzynarodowym w Strefie..
Więcej

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Data: 6 listopada 2014 · Kategoria: Bez kategorii

Szanowni Państwo, Przedstawiamy Państwu informacje o oferowanych przez Novum S.A. udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych: Informacje o oferowanych udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych

Informacja w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii Europejskiej

Data: 10 czerwca 2014 · Kategoria: Bez kategorii

Przekazujemy Państwu informacje dotyczące roamingu w publicznych  sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii Europejskiej: INFORMACJA DOT. WYBORU DOSTAWCY USŁUG ROAMINGU MIĘDZYNARODOWEGO INFORMACJA DOT. OPŁAT ZA USŁUGI ROAMINGU WEWNĄRZ UNII EUROPEJSKIEJ Lista alternatywnych dostawców..
Więcej

zdjęcie wiatraki produkujące energię

Zapytanie ofertowe nr 1/2014

Data: 14 marca 2014 · Kategoria: Aktualności

AKTUALIZACJA: Informujemy, że przesunięciu uległ termin dostarczania ofert odpowiadających na zapytanie ofertowe nr 1/2014 oraz termin wykonania zamówienia. Szczegóły w linkach znajdujących się poniżej: Pismo informujące o przesunięciu terminu przyjmowania ofert..
Więcej

Konkurs! Wygraj pakiety kWh przez cały rok za 1 zł!

Data: 4 marca 2014 · Kategoria: Bez kategorii

Podpisz umowę sprzedaży energii elektrycznej dla domu i weź udział w konkursie! Wykonaj zadanie konkursowe i wygraj pakiety kWh przez cały rok za 1 zł * * szczegóły konkursu: regulamin konkursu..
Więcej